Нові кредитні програми і компенсації – нові можливості розвитку агробізнесу в 2018 році

ПриватБанк приєднався до програми підтримки українського сільгоспвиробника. За допомогою доступних кредитних програм Приватбанку аграрії отримали можливість за короткий час отримувати кошти для покупки с / г техніки та інших матеріалів, необхідних для якісного вирощування і збору врожаю. Банк активно надає лізинг для оновлення основних засобів виробництва, а також видає кредити для поповнення оборотних коштів.

ПриватБанк кредитує українських сільгоспвиробників за трьома програмами пільгового фінансування: «АгроКУБ», «Лізинг сільгосптехніки» і «Агросезон». Крім цього ПриватБанк є уповноваженим банком по компенсації з держбюджету 25% вартості придбання сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва.

З початку літа аграрії вже скористалися перевагами програми «АгроКУБ» на суму більш ніж 70 мільйонів гривень. Проект «АгроКУБ» передбачає швидке отримання кредиту (в кілька днів) на суму до 500 тисяч гривень при ставці тільки в 2% на місяць. Варто відзначити, що за цією програмою протягом першого півріччя фермер буде виплачувати тільки відсотки, наступні 6 місяців – суму боргу з відсотками рівними частинами. Ще однією перевагою такої форми кредиту є те, що вдруге його можна оформити, не чекаючи повного погашення першого. Щоб отримати фінансування, необхідно заповнити заявку на сайті проекту https://kub.pb.ua/get-credit/.

Програма «Лізинг сільгосптехніки» надає аграріям відчутних переваг. Термін лізингу складає 5 років, а сума – від 250 тис. До 20 мільйонів гривень, охоплюючи тим самим як малі фермерські господарства, так і потужні агропідприємства. Дізнатися умови лізингу в Приватбанку на с / г техніку вітчизняного і імпортного виробництва і провести попередній розрахунок платежів за договором лізингу можна на сайті банку.

Кредитна лінія «Агросезон» передбачає фінансування аграріїв протягом поточного сільськогосподарського циклу. Аграріїв кредитують під закупівлю посівного матеріалу, добрив, засобів захисту рослин, пально-мастильних матеріалів, на ремонт сільгосптехніки, обладнання тощо. Погасити такий кредит можна за гнучким графіком з урахуванням сезонного характеру. Тобто, борг можна розділити на конкретні місяці, зручні для аграрія для здійснення виплат (грудень – 20% від загальної суми, січень – 30%, лютий – повна виплата, закриття кредитної лінії). Процентна ставка за даною програмою стартує всього лише від 15% річних.

Для українського агробізнесу діє спеціальна програма з придбання сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва з компенсацією 25% її вартості з держбюджету. ПриватБанк став уповноваженим банком державної програми компенсації, через який повинна проводитися оплата техніки і обладнання.