Сьогодні все більше аграріїв стикаються з серйозною проблемою обмеженого кредитування, що може негативно відобразитися на посівній, і ,в кінцевому результаті, на фінальних результатах збору урожаю.

У зв’язку з цим VAB Лізинг готовий підтримати агробізнес, і надати фінансування на вигідних умовах. Скористатися пропозицією можуть юридичні особи (усіх форм власності), які здійснюють діяльність в с/г сфері, і мають досвід роботи не менше 2-х років.

«Ми готові надати в лізинг мобільну сільськогосподарську техніку іноземного виробництва строком до 5 років, а техніку виробництва України, країн СНД і Китаю – строком до 3 років. При цьому авансовий платіж складе всього від 25% початкової вартості техніки.

Також завдяки лояльному відношенню VAB Лізинг до Клієнтів, в індивідуальних випадках можливе збільшення терміну лізингу до 6 років і зниження авансу при додатковому забезпеченні (заставі) » – зазначає Людмила Золотарьова, Генеральний директор VAB Лізинг.

У роботі з VAB Лізинг Клієнтам також доступні наступні переваги:
1. Подорожчання в рік всього від 6% на рік в USD та EUR і від 7% на рік в UAH.
2. Оперативне прийняття рішення про можливість підписання договору (5 робочих днів) та отримання техніки в користування у стислі терміни.
3. Лояльні вимоги до фінансового стану Лізингоодержувача.
4. Можливість виділення залишкової вартості – зниження щомісячної фінансового навантаження.
5. Можливість включення сервісних робіт в щомісячні лізингові платежі.

А для тих, у кого вже є у власності техніка, але для повноцінної роботи всього господарства необхідні додаткові оборотні кошти – буде цікавий зворотний лізинг від VAB Лізинг.

«Процедура оформлення зворотного лізингу схожа зі звичайним оформленням техніки в лізинг, тільки в результаті у підприємства і техніка залишається, і з’являються гроші на посівну чи інші потреби. За своєю суттю зворотний лізинг – це отримання фінансування за допомогою оформлення наявної у власності аграрія техніки, в лізинг. Тільки на відміну від банківського нецільового заставного кредитування, зворотний лізинг дешевше і коефіцієнт перекриття предмет лізинг/гроші значно нижче», – говорить Людмила Золотарьова, Генеральний директор VAB Лізинг.

Зворотний лізинг – зручний сучасний фінансовий інструмент, який вирішує питання фінансування в стислі терміни і на вигідних умовах.

«Звичайно, можна звернутися в банк за кредитуванням для посівної, однак, це може бути досить дорого, довго і вимагатиме додаткових застав, а в нинішніх умовах ще й обмежено. По-друге, можна працювати з постачальниками на умовах товарного кредиту, але кардинально питання з фінансуванням це не вирішить, оскільки термін товарного кредитування з боку контрагентів, як правило, обмежується строком 3-6 місяців, тоді як підприємство потребує довгострокових ресурсів», – резюмує експерт.