В Даному розділі Ви знайдете відповіді на питання “Що таке лізинг?”, Чому він вигідний?”, “Які деталі лізингової угоди?” та інші важливі для розуміння цього фінансового інструменту питання.

Переваги лізингу

В 2012 году будет наиболее востребован лизинг малой коммерческой техники и оборудования – эксперты

“Связанные с банками лизинговые компании в 2012 году будут активно развивать программы для клиентов малого и среднего бизнеса. Наиболее востребованными, по прогнозам экспертов, будут программы по лизингу малой коммерческой техники и оборудования”. – Prostobiz.ua

Лізинг як підтримка бізнесу
“Сьогодні лізинг є потужною підпримкою для малого бізнесу і сприяє розвитку економік більшості європейських країн”. Європейський лізинговий досвід – в статті Галини Ширшик, експерта видання “Fleet Ukraine”.


Кредитна альтернатива 
“Сьогодні, коли банківські позики залишаються практично недоступними, альтернативною формою фінансування може стати лізинг автомобілей для корпоратиних потреб.” Основи автолізингу – в статті Галини Ширшик, експерта видання “Fleet Ukraine”.


Автомобіль за договіром
Які вимоги висувають лізингові компанії до потенційних лізингоодержувачів, скільки триває розгляд заяви і в чому особливість лізингового договору. Як отримати авто в лізинг – в статті Галини Ширшик, експерта видання “Fleet Ukraine”.


Правове регулювання лізингу
Лізинг в Україні використовується достатньо широко. Проте Нормативне регулювання лізингових відносин не завжди однозначне.  
Правове регулювання лізингових відносин в Україні – в статті “Простобанк консалтінг”.


Омани про лізинг
Володимир Нечаєв, керівник з розвитку бізнесу VAB Лізинг спростовує основні омани про лізинг