Компанія AVIS Україна, член Асоціації лізингодавців України, допомогає державі у боротьбі з короновірусом


Компанія з прокату та лізингу автомобілів Avis Україна прийшла на допомогу в ситуації обмеженого транспортного сполучення між містами під час карантину і передала медикам, які мешкають за містом на користування свою послугу «авто з водієм».

Avis Україна відрядила свого штатного водія та надала дев’ятимістний мінівен Renault Trafic Furgon зі свого автопарку для підвезення медиків на роботу та повернення їх додому після чергувань.
Щоранку водій Avis Україна збирає медиків, які мешкають за 50 км від Києва і привозить на роботу до Київського міського пологового будинку №6 і розвозить їх після чергувань по домах.
Окрім водія, для організації розвозки медиків, Avis Україна залучила кілька працівників, які щодня організовують переміщення медиків.

До акції #веземомедиківнароботу, яку запустила Avis Україна, долучилась Мережа АЗС «ОККО», яка окрім свого основного обсягу допомоги, виділила пальне для заправки мінівена Avis Україна, який розвозить медиків.

«Проблема дістатись нашим медикам до роботи була дуже гострою. Із 300 співробітників, 128 мешкають в чернігівській, полтавській, київській областях, звідки зараз немає регулярного громадського транспорту і люди діставались, хто як може. Ми дуже вдячні компанії за допомогу», – Шпичка Сергій Леонідович, заступник Головного лікаря пологового будинку м. Києва № 6.