ПАРТНЕРИ

 

 

Leaseurope - це європейська Федерація, що об’єднує 46 лізингових асоціацій у 34 країнах та репрезентує приблизно 96% європейського ринку лізингу. Організація об'єднує асоціації, які займаються лізингом, а також коротко- і довгостроковим автопрокатом. Підраховано, що в 2008 році компанії-члени асоціацій-членів федерації Leaseurope уклали нових угод на 330 мільярдів євро, що склало 18% загальних інвестицій в Європі. Крім того, ці компанії відповідають за лізинг і автопрокат більш ніж 16 мільйонів авто по всьому Старому Світу.

Асоціація "Українське об'єднання лізингодавців" - член Leaseurope, дві організації постійно працюють над удосконаленням співпраці задля розвитку лізингового ринку в Україні.

Офіційний веб-сайт Leaseurope -  www.leaseurope.org Leasing Life - провідне європейське видання лізингового ринку, що подає новини, інформацію, аналітику та організовує тренінги для спеціалістів британської та європейської лізингової і фінансової індустрії. Між Асоціацією лізингодавців та Leasing Life укладено угоду про партнерство. Згідно з Угодою Асоціація отримала безкоштовну передплату на «Leasing Life» та вільний доступ до веб-ресурсу видання.  Члени Ради Асоціації будуть тепер отримувати безкоштовні запрошення для участі  у  всіх конференціях, що проводитимуться під егідою «Leasing Life». Крім того, всі члени Асоціації матимуть 40% знижки на відвідання європейських виставок, торгово-фінансових заходів, а також на придбання річного звіту ринку лізингової індустрії та розміщення реклами у виданні.

www.leasinglife.co.uk


  

Асоціація Українських Банків об’єднує 130 з 180 діючих в Україні комерційних банків. У грудні 2009 року між АУБ та Асоціацією лізингодавців було підписано угоду про співпрацю щодо захисту прав кредиторів та інвесторів. Підписаний сторонами Меморандум передбачає створення «єдиного фронту кредиторів», обмін інформацією, координацію зусиль щодо забезпечення системних інтересів банків та лізингових компаній в умовах політичної та фінансової кризи.

Офіційний веб-сайт - aub.org.ua


 

Українське Бюро Кредитних Історій є одним з найбільших у країні і нараховує в своїй базі понад 16 млн. історій. Клієнтами УБКІ виступають сто десять фінансових компаній та банків. У грудні 2009 року між Асоціацією лізингодавців та УБКІ було підписано угоду про співпрацю. Підписана сторонами угода передбачає обмін даними про недобросовісних позичальників та лізингоодержувачів, з метою забезпечення максимально повного обліку такої категорії осіб на банківському і лізинговому ринках.

www.ubki.com.ua/login.php


 

Український союз промисловців і підприємців - найпотужніше громадське об'єднання, у складі якого - понад 38 тисяч представників усіх галузей економіки та форм власності з усіх областей країни. Підприємства з складу УСПП виробляють більш ніж 80 відсотків валового внутрішнього продукту держави. Під прапором УСПП зібралися гіганти індустрії і представники малого бізнесу, провідні експортери і ті, хто наповнює внутрішній ринок, виробники традиційного українського продукту і еліта новітніх високих технологій. Свого часу вони об'єдналися в Союз, щоб впливати на розвиток вітчизняної економіки та життя громадян України, формувати цивілізовані правили гри на економічному полі держави. За роки діяльності УСПП вийшов за межі звичайної корпоративної організації. Сьогодні він став основою потужної громадської корпорації, куди увійшли Федерація роботодавців України, Партія промисловців і підприємців, Українська аграрна конфедерація, Німецько-український форум і т.п.

Наприкінці 2009 року Асоціація лізингодавців та УСПП підписали угоду про співробітництво, в рамках якої вони будуть розвивати ринок лізингу в Україні і допомагати функціонуванню підприємств. В планах УСПП на 2010 рік вже зазначені дії щодо сприянню лізингу (круглий стіл, постійні засідання Комісії з лізингу).

Офіційний веб-сайт Українського Союза Промисловців та Підприємців - www.uspp.org.ua


 
Ліга страхових організацій України (ЛСОУ) — найвпливовіше об’єднання учасників ринку страхових послуг України, яке створене у 1992 році з метою захисту інтересів своїх членів та інших учасників ринку страхових послуг.
За роки свого існування Ліга страхових організацій України досягла значних успіхів і користується авторитетом та повагою серед страхових компаній, органів державної влади, ЗМІ та організацій-партнерів ЛСОУ.
У січні 2010 року Асоціація лізингодавців та ЛСОУ підписали угоду про співробітництво, в рамках якої проводитимуть спільну роботу з удосконалення законодавства з метою розвитку галузей, які входять до сфер інтересів сторін.
Офіційний сайт Ліги страхових організацій України  – http://uainsur.com/З 1999 року колектив журналу «Капстроительство» (входить до групи видань «КАПСТРОИТЕЛЬСТВО») пропонує своїм читачам завжди достовірну, актуальну та ексклюзивну інформацію, оглядові та підсумкові статті з коментарями спеціалістів ринку будівельних матеріалів та техніки, статті про новітні технології та обладнання для будівельної індустрії.

З 2007 року редакція журналу «Бетон&Асфальт» (входить до групи видань «КАПСТРОИТЕЛЬСТВО») надає корисну інформацію спеціалістам будівельної і дорожньої галузі про нові матеріали та технології, підтримує зв'язок між наукою та будівельною індустрією, допомагає оперативному впровадженню сучасних технологій у будівельну та дорожню індустрію. Спеціалісти, що працюють у цій галузі, знайдуть необхідну інформацію про стан ринку, матеріали, техніку та технології на сторінках нашого видання.

Основна мета щорічного каталогу «Спецтехника в СНГ: будівельна, дорожня, комунальна, підйомна» (входить до групи видань «КАПСТРОИТЕЛЬСТВО») - надання розгорнутої інформації та характеристик будівельного обладнання і техніки, що є доступною на вітчизняному будівельному ринку. Каталог дає унікальну можливість фахівцям комплексно вирішувати проблеми підбору техніки для підвищення конкурентоспроможності будівельного бізнесу та оптимізації діяльності будівельників та транспортників. kapstroy.kiev.ua

 

WWW.SPECMASH.COM.UA (входить до групи видань «КАПСТРОИТЕЛЬСТВО») – перший український Інтернет-портал про будівельну, дорожню, комунальну та підйомну техніку від вітчизняних та світових виробників. Дає унікальну можливість професіоналам бути в курсі останніх новин. Дозволяє порівнювати характеристики представлених для продажу моделей техніки. На сайті завжди представлені тематичні новини, аналітичні підбірки, статті та статистичні матеріали. specmash.com.ua      Юридича компанія «КПД Консалтинг» з 2007 року надає послуги провідним лізинговим та фінансовим компаніям України. Наші Клієнти залучають нас як для юридичної підтримки повсякденної діяльності, так і з метою супроводу складних транзакцій. За ці роки компанія продемонструвала свою здатність надавати потужну, економічно ефективну юридичну підтримку.
Серед клієнтів компанії присутні Porsche Finance Group, UniCredit Leasing, ING BANK Ukraine, Piraeus Bank, Сбербанк Росії, УкртехпомЛізинг, Ozon Investment та ін.
Команія надає повний спектр юридичних послуг для лізингових та фінансових компаній.
Входить до щорічного міжнародного рейтингу юридичних компаній Chambers and Partners та The legal 500 EMEA, а також до європейської мережі юридичних фірм Lexicom.

З 2016 року є членом Асоціації Лізингодавців України. www.kpdconsulting.com.ua