УКРГАЗБАНК профінансував закупівлю 19 одиниць комунальної техніки для Запоріжжя

Джерело

УКРГАЗБАНК надав фінансовий лізинг для концерну «Міські Теплові Мережі» міста Запоріжжя на закупівлю 19 одиниць комунальної техніки. Так було придбано 4 легкових автомобілі RENAULT, 4 екскаваторів-навантажувачів різної комплектації, а також 11 ремонтних автомайстерень. Загалом було витрачено на техніку 16,5 млн грн.

Наразі обсяг угод УКРГАЗБАНКУ з комунальним сектором перевищив 1 млрд грн. Загалом у 2019 році Укргазбанк надав фінансування муніципалітетам на понад 3,7 млрд грн, а це – новий транспорт в українських містах, відремонтовані дороги, утеплені заклади освіти та медичні установи тощо.

Комунальники потребують підтримки, саме тому ми пропонуємо просту програму фінансового лізингу з максимально зручними та лояльними умовами фінансування, що без зайвого навантаження на бюджет допомагає оновити міський транспорт. Це унікальні умови, які сьогодні не надає жоден український банк, а також дійсно легкий спосіб отримати сучасний якісний транспорт— стверджує Голова Правління УКРГАЗБАНКУ Кирило Шевченко.

УКРГАЗБАНК також плідно співпрацює із муніципалітетами в усіх куточках України. Наприклад, в Енергодарі банк профінансував розвиток інфраструктури міста, де кредитні кошти влада спрямувала на капітальний ремонт дорожнього покриття головних вулиць, аби ті відповідали екологічним стандартам і були зручними та безпечними для пересування усіх без винятку жителів. У Вінниці УКРГАЗБАНК та Visa запустили систему оплати проїзду в тролейбусах, трамваях та автобусах за допомогою сучасного та зручного способу – безконтактних банківських карток. Проте левова частка проектів – це, все ж таки, модернізація транспорту. Так, на умовах лізингу УКРГАЗБАНК профінансував українські комунальні підприємства на придбання нового сучасного міського транспорту та спецтехніки.