Лізинговий портфель Кредобанку перевищив 1 мільярд гривень


За підсумками трьох кварталів 2020 року лізинговий портфель Кредобанку зріс майже на 50% порівняно з аналогічним періодом минулого року та перевищив 1 мільярд гривень. За даними асоціації «Українське об’єднання лізингодавців», за цей період банк посів друге місце за активністю на ринку банківського лізингу, акумулювавши 19% загальної вартості угод усіх банків.

За три квартали 2020 року Кредобанк передав у лізинг техніки та транспортних засобів на загальну суму 865 мільйонів гривень. Загалом у лізинг було передано більш як 400 одиниць техніки.

«Незважаючи на складні умови бізнесу 2020 року, Кредобанк не зупинявся жодного дня та продовжує активне фінансування клієнтів. Як результат – за 3 квартали в напрямку лізингу ми вже досягли показників минулого року. Лізингом від Кредобанку можуть скористатися підприємці та компанії малого та середнього бізнесу, натомість цьогоріч банк нарощує портфель корпоративних клієнтів з аграрного сектору, а також транспортної та будівельної сфери, зокрема будівництва та ремонту доріг»— говорить в.о. директора департаменту  лізингу АТ «Кредобанк»  Валентина Марченкова.

Кредобанк пропонує послуги фінансового лізингу на придбання сільськогосподарської техніки, легкових, вантажних авто, автобусів та інших транспортних засобів, будівельної та спецтехніки, а також причепів та напівпричепів. Завдяки успішній співпраці з дилерами та виробниками, а також різноманітним партнерським програмам банк надає можливість придбання техніки в лізинг на вигідних умовах. Загальна вартість укладених лізингових договорів від початку надання послуг лізингу в 2017 році перевищила 2 мільярди гривень. За даними  Асоціації «Українське об’єднання лізингодавців», станом на початок жовтня 2020 року Кредобанк входить у ТОП-5 лізингодавців за показниками лізингового портфелю, у ТОП-4 за обсягами нового бізнесу та займає 5% ринку лізингу в Україні.

Джерело