Компанія VAB Лізинг запустила новий сервіс для ще більш комфортного обслуговування

Спеціально до Дня Святого Миколая для всіх слухняних Клієнтів VAB Лізинг у якості подарунку запустила новий сервіс для ще більш комфортного обслуговування – оплату лізингових платежів через платіжний сервіс PORTMONE.UA!
«За допомогою PORTMONE.UА ми подбали про те, щоб питання пов’язані з експлуатацією лізингового автомобіля займали у наших Клієнтів ще менше часу! Тепер на оплату платежу вони будуть витрачати не більше 2 хвилин в місяць.
Також варто відзначити, що крім оплати лізингових платежів більше нічого робити не доводиться, адже рішення всіх інших питань, пов’язаних з технічним обслуговуванням, підмінними автомобілями, рішенням позапланованих ремонтів, врегулюванням страхових випадків і багато іншого – беруть на себе співробітники нашої компанії.
Ми подбали, щоб послуга лізингу була не тільки приємною, але ще і вигідною для Вас!» – каже Людмила Золотарьова, Генеральний директор VAB Лізинг.
Скористатися послугою можуть усі Клієнти VAB Лізинг, перейшовши по спеціальному посиланню в самому рахунку – варто відзначити, що в даному випадку всі необхідні реквізити вже будуть заповнені автоматично і Вам потрібно буде тільки натиснути кнопку «оплатити», або знайти профіль компанії в розділі «погашення кредитів» на сайті: www.portmone.com.ua.

Довідкова інформація
VAB Лізинг зареєстровано в листопаді 2005 року. VAB Лізинг надає послуги фінансового лізингу транспорту (легкових і вантажних автомобілів, автобусів), спецтехніки, устаткування, а також оперативний лізинг легкових автомобілів, лізингові послуги з сервісом юридичним і фізичним особам. Статутний фонд VAB Лізинг складає 35 350 000 грн.