ЄБРР слідом за Міжнародною фінансовою корпорацією видав перший гривневий кредит

Кредит в еквіваленті 20 млн дол., або понад 520 млн грн, отриманий строком на 3 роки для розширення програм «ОТП Лізинг» по фінансуванню агровиробників.
Європейський банк реконструкції і розвитку видав перший в своїй історії роботи в Україні гривневий кредит, повідомили УНІАН в прес-службі одержувача кредиту – компанії «ОТП Лізинг». За інформацією компанії, кредит в еквіваленті 20 млн дол., або понад 520 млн грн, отриманий строком на 3 роки для розширення програм «ОТП Лізинг» по фінансуванню агровиробників.
Раніше, 7 червня, про видачу першого кредиту в гривні повідомила Міжнародна фінансова корпорація (IFC), яка видала кредит на 400 млн грн (близько 15 млн дол.) терміном на 8 років компанії «Ашан Рітейл».
ДОВІДКА УНІАН
Європейський банк реконструкції і розвитку надає підтримку Україні для впровадження важливих для економіки реформ, беручи участь в десятках проектів в нашій країні. Загальна сума фінансування діючих проектів перевищує 4 млрд євро.
«ОТП Лізинг» – універсальна лізингова компанія, що входить до складу європейської фінансової групи OTP Group. Компанія працює на ринку України з 2008 року як дочірня структура «ОТП Банку».
Подробиці читайте на УНІАН: https://economics.unian.net/finance/1966424-ebrr-sledom-za-mejdunarodnoy-finansovoy-korporatsiey-vyidal-pervyiy-grivnevyiy-kredit.html