Конкурс від ULF Finance до 5-річчя компанії

ULF Finance працює на фінансовому ринку України з 2011 року та є лідером національного ринку лізингу. Компанія пропонує комплексну послугу придбання транспорту незалежно від його типу, бренду та вартості. «За 5 років існування компанії вже більше 4000 клієнтів стали щасливими власниками автівок. І ми не збираємося зупинятися на досягнутому: на сьогодні вже кожен 4-ий автомобіль, придбаний по програмі лізингу, фінансується ULF Finance», – стверджує Олександр Кощеєв, генеральний директор ТОВ «Український лізинговий фонд».
До 5-річного ювілею компанія проводить конкурс серед своїх клієнтів. Основна вимога – придбати автомобіль в період акції. У конкурсі можуть прийняти участь як фізичні, так і юридичні особи, як нові, так і діючі клієнти компанії. Відсутні обмеження й щодо автомобілів, власники яких зможуть прийняти участь у розіграші: будь-який тип транспортного засобу, марка автомобіля та його вартість.
Переможець буде обраний за допомогою жеребкування. Головний приз – ноутбук MacBook Air.
Що потрібно зробити, щоб прийняти участь у конкурсі?
1. Оформити заявку на лізинг бажаного авто у строк 15.08.2016 – 15.09.2016
2. Підписати договір лізингу та сплатити авансовий платіж до 01.10.2016
3. Ви – учасник розіграшу! Оголошення переможця відбудеться 05.10.2016
Слідкуйте за оновленнями на Вашій електронній пошті та на сторінці Facebook компанії
Приємним бонусом для всіх учасників, які виконали кроки 1-2, буде отримання гарантованого подарунку разом з профінансованим автомобілем.
«Паралельно з конкурсом для клієнтів компанії ми запустили конкурс серед представників офіційних дилерів по всій Україні. Основна мета – «розворушити» ринок та стимулювати продажі послуги лізингу автомобілів», – відмітив Олександр Кощеєв.

Детальні умови конкурсу можна дізнатися за посиланням та у представників компанії у Вашому регіоні. Ваші відгуки та побажання можете надсилати на електронну пошту marketing@ulf.ua

Під заявкою на лізинг розуміється подання повного та вірно оформленого пакету документів. Період проведення конкурсу: 15.08-01.10.2016. Підведення підсумків до 05.10.2016. Конкурс проводиться серед юридичних осіб та громадян України, які досягли 18 років. Пропозиція носить виключно інформаційний характер та не є публічною офертою. З детальною інформацією щодо організатора конкурсу та правил його проведення можна ознайомитися на сайті компанії www.ulf.ua або за телефоном 0 800 60 07 07. ТОВ «Український лізинговий фонд» залишає за собою право змінювати умови конкурсу. Свідоцтво Держфінпослуг ФЛ №458 від 11.03.2014 р.