ЗА ДАНИМИ КОМПАНІЇ BENISH GPS 50% ДЗВІНКІВ ПРИ ВИКРАДЕННІ АВТОМОБІЛЯ ПРИПАДАЮТЬ НА НЕРОБОЧИЙ ЧАС

Щороку в Україні збільшується кількість злочинів, пов’язаних із незаконним заволодінням транспортних засобів. За достовірними даними у 2013 році в Україні було зафіксовано 3877 викрадень автотранспорту, що на 17% більше у порівнянні з 2012. Так, за даними ДАІ, у 2012 році в Україні було зареєстровано 3314 викрадення автотранспорту, що лише на 3% більше ніж за такий же період 2011 року. Разом з тим географія викрадень залишається незмінною – більш за все транспортних засобів було викрадено у Києві, Одеській та Донецькій областях, менш – у Тернопільській області.

Представники ДАІ відзначають, що, як правило, власники автозасобів часто самі провокують викрадення автомобілів. Так, за словами дорожніх служб, багато автовласників намагаються «заощадити» на встановленні протиугінних систем тим самим полегшуючи роботу автовикрадачів. У той самий час, за словами експертів, протиугінні системи забезпечують схоронність автотранспорту: «Грошові затрати, які використовуються для забезпечення схоронності транспортного засобу, виправдані та захищають як від викрадення авто, так і від крадіжки майна, яке в ньому знаходиться» – зазначили у прес-службі ДАІ МВС України.

Варто зауважити, що щомісяця від 35% до 40% дзвінків із сигналом «Тривога» надходять у диспетчерський центр компанії в період з 18.00 до 9.00. У цей час жодна інша компанія на ринку не може гарантувати безпеку автомобіля, оскільки не має у своєму розпорядженні роботи цілодобового диспетчерського центра як у компанії Benish GPS.

Від 15% до 20% дзвінків надходять у вихідні та неробочі дні. Що стосується диспетчерського центру компанії Benish GPS, – він працює не лише цілодобово, але й без вихідних та святкових днів у режимі 24/7. Таким чином компанія Benish GPS – єдина в Україні, яка покриває максимум ризиків клієнта при надходженні 100% сигналів по викрадення автомобіля.
Варто відзначити, що завдяки високій оперативності цілодобового сервісного центру Benish GPS та надійності стратегічного партнера ДАІ МВС, усі спроби викрадення автомобілів, на які була встановлена система Benish Guard, були відвернені. За 11 років роботи компанією Benish GPS було попереджено більш ніж 6 000 викрадень автомобілів!