«НІКО – Україна» та VAB Лізинг запрошують на NIKO Junior Fest 2014

Компанія «НІКО – Україна» на Подолі, офіційний дилерський центр Mitsubishi Motors в Києві та Київській області, запрошує дітей та їх батьків відвідати свято дитячої творчості, веселих ігор та гарного настрою – NIKO Junior Fest!

У суботу, 31 травня, з 12:00 до 15:00, на честь Міжнародного дня захисту дітей на території дилерського центру «НІКО – Україна» на Подолі відбудеться традиційне свято для дітей і дорослих – NIKO Junior Fest. У цей день дилерський центр перетворитися на справжній будинок дитячої творчості та захоплюючого навчання.

Кожен маленький гість NIKO Junior Fest зможе розкрити свої таланти і дізнатися багато нового і цікавого під час різних занять і майстер-класів. Наприклад, дітей чекають майстер-класи з танців і виробів, уроки етики, навчальний фільм про те, як працює автомобіль, екскурсія на СТО, еко-майстер-клас, під час якого діти дізнаються про те, як важливо дбати про довкілля, і багато іншого. Розважати дітвору буде досвідчена команда аніматорів і педагогів.

Дорослі гості NIKO Junior Fest, крім участі у майстер-класах на території дилерського центру, можуть також випробувати автомобілі Mitsubishi під час тест-драйвів і отримати кваліфіковану консультацію співробітників центру з будь-яких питань, пов’язаних з обслуговуванням і купівлею автомобілів.

І, звичайно ж, всіх гостей свята чекатимуть сюрпризи та подарунки від партнерів заходу: страхової компанії «AXA Страхування» , лізингової компанії VAB Лізинг, компанії «Nestle», туроператора «Унікондор», агентства маркетингових комунікацій «Кориця» та благодійного фонду «Крона».

Технічним партнером заходу виступить компанія «НІКО Трейдинг», офіційний імпортер і дистриб’ютор мастильних матеріалів Mobil в Україні.