Клієнти «НІКО-Україна» і партнера VAB Лізинг випробували оновлений Mitsubishi Outlander на NIKO Drive Day

Компанія «НІКО-Україна» на Подолі, офіційний дилер Mitsubishi Motors в Києві та Київській області, провела виїзний тест-драйв позашляховиків, і презентувала оновлений Mitsubishi Outlander в рамках NIKO Drive Day. Партнером заходу стала VAB Лізинг.

У суботу, 7 червня, компанія «НІКО-Україна» на Подолі, офіційний дилер Mitsubishi Motors в Києві та Київській області, провела вже ставший доброю традицією виїзний тест-драйв позашляхової лінійки Mitsubishi Motors – NIKO Drive Day. Крім уже знайомих учасників заїздів – автомобілів Pajero Sport, Pajero Wagon, L200 і ASX, гостей свята чекав сюрприз – оновлений Mitsubishi Outlander. Всі бажаючі змогли випробувати нового японського красеня на спеціально підготованій трасі зі складними дорожніми умовами.

Оновлений Mitsubishi Outlander виправдав всі очікування гостей NIKO Drive Day, довівши, що цьому міському кросоверу будь-які перешкоди не страшні і дорогами міста його не втримати. Завдяки повнопривідній системі All Wheel Control оновлений Mitsubishi Outlander продемонстрував бездоганну стійкість на бездоріжжі. Двигун MIVEC, серце автомобіля, забезпечив йому спортивну динаміку і значну економію палива без втрат потужності й обертового моменту. А великий кліренс (215 мм) дозволив водіям не сумніватися, зустрічаючись з різними перешкодами під час тест-драйву.

Крім підкорення позашляхової траси, гості змогли отримати відповіді на всі їхні запитання від експертів компанії «НІКО-Україна» та партнерів заходу в спеціальній консультаційній зоні.

Експерти «НІКО-Україна» розповідали про переваги та особливості кожної з моделей, ділилися корисною та необхідною інформацією, що стосується автомобільного сервісу, гарантійного та післягарантійного обслуговування, консультували у виборі додаткового обладнання.

Представники клубу «Offroadmaster» давали цінні рекомендації та уроки майстерності екстремального водіння. Представники компанії «VAB Лізинг» та СК «AXA Страхування» консультували в питаннях лізингу та страхування нового автомобіля. Технічний партнер – компанія «НІКО Трейдинг», офіційний імпортер і дистриб’ютор мастильних матеріалів Mobil ознайомив всіх бажаючих з лінійкою моторних масел від Mobil.
 
І, звичайно ж, найактивніші гості заходу, котрі брали участь у конкурсах і вікторинах, були нагороджені цінними і приємними призами від партнерів заходу. VAB Лізинг для переможців надав актуальні цінні призи: автонабори і асистантські картки VAB Сервіс.

Більш детальну інформацію про позашляхову лінійку Mitsubishi Motors і оновлену модель Mitsubishi Outlander ви можете отримати в автосалоні «НІКО-Україна» на Подолі за адресою: вул. Набережно-Лугова, 4 або за телефоном (044) 205 33 31, інформацію про умови лізингу на автомобілі – в компанії VAB Лізинг за телефоном (044) 481 22 22.

Інформаційна довідка:

Компанія «НІКО-Україна» – офіційний дилерський центр Mitsubishi Motors в Києві та області з 1995 року. Основним видом діяльності компанії є продаж нових автомобілів Mitsubishi, їх гарантійне та післягарантійне технічне обслуговування, продаж оригінальних запасних частин та аксесуарів.      «НІКО-Україна» – незмінний лідер з продажу автомобілів та надання сервісних послуг для автомобілів Mitsubishi в Україні вже більше 16 років. «НІКО-Україна» – це понад 20 тисяч лояльних клієнтів, сучасна технічна база і висококваліфікований персонал.

Компанія «НІКО – Україна» входить до складу Групи компаній «НІКО», основними напрямами діяльності якої є: автомобільний бізнес (роздрібні продажі – до складу роздрібної дилерській мережі «НІКО» входить 16 дилерських центрів, які розташовані в Києві, Донецьку, Дніпропетровську, Запоріжжі, Львові та Чернівцях, сервісне обслуговування, імпорт та дистрибуція), операції фінансового сектора (страхування, фінансування і кредитування, інвестиції і управління активами), будівництво; транспортні , митно-брокерські послуги та корпоративна соціальна відповідальність.

Починаючи з 2004 року Група компаній «НІКО» проходить аудит за стандартами МСФЗ (IAS / IFRS) з метою відповідності міжнародним практикам ведення бізнесу та надання партнерам додаткових гарантій надійності та прозорості співпраці з ГК «НІКО».

Докладніше про Групу компаній «НІКО» – www.niko.ua.
Номер телефону «гарячої лінії» «НІКО» – 0 800 30 38 38, цілодобово.

Детальніше про «НІКО – Україна» на Подолі – www.niko-ukraine.com.ua

VAB Лізинг зареєстрована в листопаді 2005 року. VAB Лізинг надає послуги фінансового лізингу транспорту (легкових і вантажних автомобілів, автобусів), спецтехніки, а також оперативний лізинг легкових автомобілів, лізингові послуги з сервісом юридичним і фізичним особам. Статутний фонд VAB Лізинг складає 35 350 000 грн.

Детальніше про VAB Лізинг – www.vableasing.com.ua.

Номер телефону VAB Лізинг – 044 481 22 22